Yhteystiedot

Nakertaja-Hetteenmäen kyläyhdistys ry.
Särkilahdentie 1
87830 NAKERTAJA

Y-tunnus: 1459840 - 2
Pankkitilinnumero: Säästöpankki Optia FI56 4600 0010 4153 76
Verkkolaskuosoite: 003714598402
Välittäjä tunnus: 003721291126, Maventa
 

Hallinto

Mauri Saastamoinen, toiminnanjohtaja
p. 040 517 8570
sähköp: mauri.saastamoinen@nakertaja.fi
- toiminnan kehittäminen
- tiedotus
- talous
- kansainvälinen toiminta

Tuula Korhonen, talousvastaava
p. 0400 794 867
sähköp. tuula.korhonen@nakertaja.fi
- rahaliikenne
- henkilöstöhallinto
- tapahtumat
- tilavaraukset
 

Palvelukeskus Areena

Hannu Heikkinen, työvalmentaja
p. 0400 983 320
- sähköp. hannu.heikkinen@nakertaja.fi
- kyläaputoiminta
- luontopolku, Lukkarinnurmi, Aurinkolaavu
- työtilaukset
 

Iltapäivätoiminta

Paula Rahikainen, iltapäivätoiminnan vastaava
p. 040 834 3456
sähköp: paula.rahikainen@nakertaja.fi

Kierrätyskeskus Entrinki

Myymälä, p. (08) 629 183

Raino Haverinen, työvalmentaja
p. 0400 794 852
sähköp: rane.haverinen@entrinki.fi
- tavaran vastaanotto
- sähkö - elektroniikkalaitteiden kierrätys
- vaaralliset jätteet

Pekka Tolonen, työvalmentaja
p. 0400 759 746
sähköp: pekka.tolonen@entrinki.fi
- myymälä
- lajittelu
- kiinteistö

Ari Nousiainen, työvalmentaja
p. 040 840 7424
sähköp: ari.nousiainen@entrinki.fi
- kodinkoneet
- hifi
- ATK